ZARZĄD OKRĘGU

 

Katarzyna Dąbrowska - Zarząd OkręguZarząd Okręgu

Katarzyna Dąbrowska

Po szkole policealnej na kierunku rachunkowość. Interesuje się psychologią, przyrodą i informatyką. Pracuje w handlu, a w wolnych chwilach szyje pluszaki. Uważa, że w polityce najważniejsze są realne działania, a nie obietnice bez pokrycia, które są fundowane społeczeństwu przy okazji wyborów.

Łukasz Olszewski - Zarząd OkręguZarząd Okręgu

Łukasz Olszewski

Pracownik międzynarodowej korporacji. Interesuje się polityką mieszkaniową, równościową oraz powszechnym problemem unikania opodatkowywania. Śledzi politykę międzynarodową, szukając inspiracji dla Wrocławia w europejskich miastach. Rzadko schodzi z roweru, chyba że zamierza założyć rolki.

  Dorota Kłodnicka - Zarząd OkręguZarząd Okręgu

  Dorota Kłodnicka

  Socjolożka, feministka, wrocławianka od urodzenia, zawodowo związana z marketingiem. Marzy o mieście, w którym konsultacje społeczne nie będą fikcją. Prywatnie miłośniczka kotów i żeglarstwa.

   Agnieszka Król - Zarząd OkręguZarząd Okręgu

   Agnieszka Król

   Absolwentka filologii klasycznej i kultury śródziemnomorskiej. Urodziła się i mieszka we Wrocławiu. Interesuje się zmianami klimatycznymi, municypalizmem oraz tym, jak polityka miejska może wpływać na zmiany na poziomie globalnym.

    Andrzej Chałupniak - Zarząd OkręguZarząd Okręgu

    Andrzej Chałupniak

    Większość życia spędził na wrocławskim Śródmieściu, a ostatnie kilka lat w Barcelonie, gdzie zdobył tytuł doktora biotechnologii oraz inspirującą wiedzę na temat lewicowych ruchów i partii politycznych. Uwielbia podróże, poznawanie nowych kultur i eksperymenty w kuchni. Na co dzień pracuje jako ekspert w międzynardowej firmie biotechnologicznej.

     Marta Stożek - Zarząd OkręguZarząd Okręgu

     Marta Stożek

     Przedsiębiorczyni, filolożka indyjska, feministka, żona, matka pięciorga. Zupełnie przeciętna Wrocławianka z „Trójkąta”. Marzy o Polsce, Dolnym Śląsku i Wrocławiu, w którym nie trzeba być „kimś” by żyć godnie i szczęśliwie.

      Paweł Koślacz - Zarząd Okręgu Zarząd Okręgu

      Paweł Koślacz

      Historyk mediewista, belfer i członek związku zawodowego. Długo marzył o sprawiedliwej Polsce dla wszystkich i teraz stara się ją zbudować. W wolnych chwila czyta i eksperymentuje w kuchni. Okazjonalnie backpacker.