Po co wstępować do partii? Członkowie i członkinie Lewicy Razem odpowiadają!

Sprawdź, co skłoniło członków i członkinie wrocławskiego okręgu Lewicy Razem do wstąpienia do partii! Mamy nadzieję, że ich wypowiedzi rozwieją Twoje wątpliwości.

– Dołączyłam do partii w 2015 roku. Miałam wtedy 18 lat i uważam to za najlepszą decycję w moim życiu – przynaje Anna Gajdzińska, reprezentująca wrocławski okręg w Radzie Krajowej.

– Nie chciałam przyglądać się biernie, więc zdecydowałam się dołączyć do Lewicy Razem – mówi Małgorzata Kasperowicz, aktywnie działająca w otwartych inicjatywach partii.

– Nie mogłem siedzieć bezczynnie, patrząc, jak prawica przejmuje kontrolę nad krajem. Musiałem zacząć działać – dodaje Krzysztof Markowski.

– Na początku chciałem tylko płacić składki, ale szybko się wciągnąłem. Okazało się, że jestem potrzebny – mówi Sławomir Gadek, związany z Lewicą Razem od 2018 roku.

Zastanawiacie się, ile wynoszą składki albo co możecie zystać, zapisując się do Lewicy Razem?

– Składki są dobrowolne. Możecie nawet płacić 1 zł miesięcznie – wyjaśnia Małgorzata Kasperowicz.

– Partia to moja przybrana rodzina. Zdobyłam dzięki niej wiedzę i umiejętności przydatne nie tylko w polityce – dodaje Anna Gajdzińska.

– Wystąpienia publiczne, prowadzenie mediów społecznościowych, tworzenie grafik, pisanie tekstów, agitacja polityczna, kręcenie filmów – wylicza Sławomir Gadek, zapytany o umiejętności, które mógł rozwijać dzięki działaniu w ramach Lewicy Razem.

– Mam satysfakcję ze współdziałania z ludźmi, którzy słuchają i są naprawdę otwarci – kwituje Krzysztof Markowski, członek Zarządu Wrocławskiego Okręgu.

Chcesz dołączyć do Razem? Napisz do nas na Facebooku albo wyślij maila pod adresem: [email protected]

SHARE IT:

Comments are closed.